KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17036341

nr 1703 6341

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad FM 1887, Stockholm båt med Unionsflagga, bladets mått: 15x22 cm, yttermått inklusive ram: 21x28

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 maj 2025
kl 19:53:14

26/5 19:45:40 1      Vinnande bud
26/5 19:45:53 1      justering av budtak