KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17036341
nr 1703 6341
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad FM 1887, Stockholm båt med Unionsflagga, bladets mått: 15x22 cm, yttermått inklusive ram: 21x28
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 maj 2025
kl 19:53:14
26/5 19:45:40
26/5 19:45:53